Autoškola

Naše autoškola je zde více jak 29 let. Vždy se snažíme předat našim žákům všechny potřebné informace, naše letité, životem prověřené, zkušenosti a připravit je tímto  i na neočekávané dopravni situace. Jako v "každé" autoškole se naše výuka skládá z hodin teorie a výcviku jízd, údržby (kontroly) vozidla a základů první pomoci. Praktický výcvik provádíme od ranních hodin až po hodiny večerní včetně sobot a nedělí. Každý žák si volí termín, který mu nejlépe vyhovuje. Termíny teoretické výuky si studenti také vybírají podle svých možností.

Přijďte si udělat Vaše řidičské oprávnění do poctivé Autoškoly.

Jsme tu pro Vás.

Výuka a výcvik

• výuka a výcvik probíhá pod dozorem zkušeného učitele

• teoretická výuka probíhá na dvou vybavených učebnách

• výcvik začíná na autotrenažeru, pokračuje na autocvičišti

• první jízda žáka za město do velmi malého provozu

• žák je postupně podroben stále většímu městskému provozu

• po absolvování všech etap je žák nahlášen ke zkoušce u komisaře

Provádíme výcvik těchto skupin

Skupina

Věk

AM

Toto řidičské oprávnění opravňuje k řízení mopedu a malého motocyklu s maximální konstrukční rychlostí do 45km/h a do obsahu 50ccm.

15 let

A1

Toto řidičské oprávnění opravňuje k řízení malého motocyklu s objemem válců do 125ccm a výkonu motoru maximálně 11kW.

16 let

A2

Toto řidičské oprávnění opravňuje k řízení motocyklu postranním vozíkem nebo bez něj s výkonem motoru nejvýše 35 kW a s poměrem výkonu/hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, které nebyly upraveny z motocyklu s více než dvojnásobným výkonem.

A

Toto řidičské oprávnění opravňuje k řízení motocyklu, jehož hmotnost v nenaloženém stavu je vyšší než 180 kg (tolerance -5kg) a s výkonem motoru nejméně

50 kW.

24 let nebo 2 roky praxe A2

B

Toto řidičské oprávnění opravňuje k řízení motorového vozidla s celkovou hmotností nepřevyšující 3,5tuny a maximálně 8-mi místy k sezení mimo řidiče. K vozidlu může být připojeno přípojné vozidlo o celkové hmotnosti do 750kg.

18 let

B96     Toto řidičské oprávnění opravňuje k řízení motorového vozidla s celkovou hmotností nepřevyšující 3,5tuny a maximálně 8-mi místy k sezení mimo řidiče. K vozidlu může být připojeno přípojné vozidlo o celkové hmotnosti nad 750kg, celková hmotnost soupravy však nepřekračuje 4 250 kg.       18 let

B+E

Toto řidičské oprávnění opravňuje k řízení motorového vozidla s celkovou hmotností nepřevyšující 3,5tuny a maximálně 8-mi místy k sezení mimo řidiče. K vozidlu může být připojeno přípojné vozidlo o celkové hmotnosti nad 750kg.

C

Toto řidičské oprávnění opravňuje k řízení motorového vozidla s celkovou hmotností převyšující 3,5tuny a maximálně 8-mi místy k sezení mimo řidiče. K vozidlu může být připojeno přípojné vozidlo o celkové hmotnosti do 750kg.

21 let

C+E

Toto řidičské oprávnění opravňuje k řízení motorového vozidla s celkovou hmotností převyšující 3,5tuny a maximálně 8-mi místy k sezení mimo řidiče. K vozidlu může být připojeno přípojné vozidlo o celkové hmotnosti nad 750kg.

21 let

T

Do skupiny T jsou zařazeny traktory a pracovní stroje samojízdné, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo

17 let

Ceník

UPOZORNĚNÍ!

Za vykonání zkoušky musíte zaplatit správní poplatek 700 Kč příslušnému obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností, na kterém budete zkoušku vykonávat, proto není a nemůže být zahrnut v našich cenách.

Platbu je možné provést hotovostí nebo převodem na náš účet "číslo účtu : 207940331/0100 " a je možné dohodnout splátky v průběhu docházky.

Individuální kurz ( max. 5 žáků )

ceník autoškoly