Akce autoškoly : 

 
   akce "jarní prázdniny 2022"
 Pokud situace a současná opatření proti nákaze nemocí Covid 19 umožní, jsme pro Vás připraveni na prázdniny zajímavým  kurzem  !!!
 
KURZ NEJEN PRO STUDENTY:  Tento kurz směřujeme jako zajímavou nabídku především ke studentům  středních škol a učňům, kterým by se hodilo provádět výuku v autoškole v době jarních prázdnin 2022. Jednat se bude především o  docházku na výuku  teorie v období jarních prázdnin. Výcvik řízení zahájíme po třech výukách teorie.  Zkoušky pak budou prováděny u každého uchazeče podle jeho  úrovně znalostí a dovedností potřebných k dosažení odborné způsobilosti zkouškou. 
prázdniny Vám sice končí naše akce ještě trvá do úterý 15.2.2022
 
 Zajímavá bude i  cena (sk.B)  v tomto kurzu  16 500,-Kč + DPH = 19 965,-Kč  a   pro studenty  zdarma učebnice v hodnotě 300,-Kč. Je důležité do zahájení vyplnit i   papírovou přihlášku  (jak ji vyplnit ?) a předložit ji v autoškole.
 
 
 
 KURZ JAKO DÁREK:  Připravíme pro zájemce, kteří  svým bllízkým chtějí udělat radost či překvapení, dárkový šek na získání řidičských oprávnění. Domluvte si u nás vhodnou formu zda chcete darovat šek na celou cenu kurzovného nebo jeho určitou část.  Navíc pro ty, kteří zakoupí šek na celou hodnotu kurzovného je připravena zdarma učebnice v hodnotě 300,-Kč. Začátek kurzu je po dohodě a nebo s ostatními kurzy  každé úterý v 16.00 hod. Cena (sk.B)  tohoto kurzu je také se slevou na 19 965,-Kč.   Je  důležité  vyplnit   papírovou přihlášku  (jak ji vyplnit ? a předložit ji v autoškole.